Şirket Eğitimleri

ŞİRKET EĞİTİMLERİ

TSEV, sigorta sektöründe veya bağlı sektörde görev almış profesyonellerin, iş hayatının başlangıcından sonuna kadar tüm aşamalarında yanında bulunarak kendilerine destek vermektedir. Yeni başlayanlar için sigortacılığa giriş programından ileri sigortacılık eğitim programlarına kadar tüm seviyelerde ve sigortacılığın tüm alanlarında açık sınıf eğitimleri açılmakta ve çeşitli şirket ve kurumlardan dileyen herkes bu açık sınıf eğitimlerine katılabilmektedir.

TSEV’in kuruluş gayelerinden biri de sigortacılığın gelişimine, sigorta bilincinin yerleşmesine katkıda bulunmaktır. Bu kapsamda sigorta sektörü çalışanlarının yanı sıra sigortalı konumunda olan kişi veya kurum çalışanlarına da sigortacılık başta olmak üzere birçok alanda dersler verilmektedir. Vakfımız aracılığıyla verdiğimiz bu eğitim programlarında; risk ve sigorta alanında genel, teknik ve hukuki konular ele alınmaktadır. Böylelikle, sigorta sözleşmeleriyle ilgili olarak ileride yaşanacak sıkıntıları asgari düzeye indirmek suretiyle sigortalıların yanı sıra ülkemiz sigortacılığına da katkıda bulunulmaktadır.

Eğitim programlarımızı dileyen şirket veya kurum, kendilerine özel kapalı sınıf şeklinde talep edebilmektedir. Bu şekilde gelen taleplerde, öncelikle şirket veya kurumun yöneticileri ile bir araya gelerek hangi konularda ve hangi seviyede eğitim verileceği tespit edilmektedir. Kuruma özel olarak dizayn edilen bu eğitimler, konusunda deneyimli eğitmenler vasıtasıyla Vakıf veya eğitim alacak şirketin eğitim salonlarında gerçekleştirilmektedir. Kapalı sınıf olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimler konusunda aşağıdan talepte bulunabilirsiniz.

 

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!