Alper Ünlenen

Alper Ünlenen

Aktüeryal Sigorta ve Daışmanlık, 2012 yılı Nisan ayında aktüer Alper Ünlenen tarafından kurulmuştur. Alper Ünlenen; Uzun yıllar sigorta sektöründe değişik şirketlerde (American Life; Genel Yaşam; Yapı Kredi Sigorta; ERGO Sigorta ; HDI Sigorta A.Ş)  uzman yardımcılığından aktüerliğe / yöneticiliğe kadar ve sektör dışında (Yutriçi Kargo; Turkcell; Deloitte Danışmanlık) ancak yine sigortacılık alanı çerçevesinde görev yapmıştır. 2004 yılından bu yana da TC. Hazine Müsteşarlığı Aktüerler Siciline 44 numara ile kayıtlı olarak iş hayatıma devam etmektedir.

Alper Ünlenen 2013 yılında Bedeni Hasarlar Süreç Yönetime ilişkin olarak anonim bir şirketin kurucu ortağı olarak yer almış, bu süreçte 2014 yılı ortalarına kadar hem ortak hem de iş geliştirme ve aktüeryal süreçleri yönetmiştir. Aynı zamanda Aktüerler Derneği Bşk yardımcısı olarak  beş yıl Aktüerler Derneği Yönetim Kurulu’nda görev almıştır.

 

'Alper Ünlenen' Yaklaşan Eğitimleri

Temmuz 2024
22 Temmuz 09:00
23 Temmuz 12:30

Eğitmen:
Alper Ünlenen

Trafik sigortası kapsamında sunulan bedeni zarar teminatlarına (destekten yoksun kalma, sürekli sakatlık) ilişkin; tazminat hesaplama yönteminin, ilgili mevzuatın paylaşılması ve eğitim katılımcısının tazminat vakalarını değerlendirirken yorumlama yetkinliğinin artırılması amaçlanmaktadır.

Detaylı Bilgi
06 Temmuz 10:00
06 Temmuz 14:00

Eğitmen:
Alper Ünlenen

Destekten Yoksun Kalma ve Bedeni Hasarlarda Tazminat Hesapları (DYTH)

Detaylı Bilgi
Haziran 2024
25 Haziran 18:00
27 Haziran 20:00

Eğitmen:
Alper Ünlenen

Bedeni Hasarlar, İstatistik ve Fiyatlandırma

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!