İbrahim Dörter

İbrahim Dörter

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunudur. Profesyonel iş hayatına 1999 yılında Global Menkul Değerler A.Ş. ile başlamış ve sigorta sektörüyle devam etmiştir. Sırasıyla Ak Emeklilik A.Ş., Yapı Kredi Emeklilik A.Ş., Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş., Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. şirketlerinde yöneticilik dahil farklı görevlerde bulunmuştur. Bu süreçlerde direkt satış, özel müşteriler ve bankasürans ekipleriyle çalışmış, banka ve acenteler tarafındaki farklı projeler ve eğitim süreçlerinde yer almıştır. Kişisel gelişim eğitimleri, liderlik ve ekip yönetimi eğitimleri, e-BEAS ve satış eğitimleri kapsamında bağımsız çalışmaktadır.

 

'İbrahim Dörter' Yaklaşan Eğitimleri

Haziran 2023
06 Haziran 09:30
07 Haziran 12:30

Eğitmen:
İbrahim Dörter

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerinde doğru yatırım tercihlerinin yapılmasına yardımcı olacak alışkanlıklara zemin oluşturacak teori ve pratiğin kazandırılması hedeflenir.

Detaylı Bilgi
Temmuz 2023
18 Temmuz 09:30
19 Temmuz 12:00

Eğitmen:
İbrahim Dörter

Banka ve acente kanalında çalışanlar için çalışma esaslarını yapılandırılmış kapsamda yönetme becerisi kazandırmak hedeflenmektedir.

Detaylı Bilgi

'İbrahim Dörter' Geçmiş Eğitimleri

Mayıs 2023
17 Mayıs 09:30
18 Mayıs 12:00

Eğitmen:
İbrahim Dörter

Hayat Sigortaları ve BES satış ekipleri ile müşteri hizmetleri birimlerinde çalışanlara fon yapılarını anlamaları ve yorum yapma becerilerini kazandırmak hedeflenir.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!