Oğuz BINAROĞLU

Oğuz BINAROĞLU

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri mezunudur. Türkiye Denizcilik İşletmeleri Limanlar Daire Başkanlığında Liman Mühendisi olarak 1993 yılında çalışma hayatına başlamıştır. Deniz Kuvvetleri Komutanlığında asteğmen Gemi Denge Dersi Eğitmeni olarak askerliğini tamamlamıştır.  

Sigorta sektörüne 1997 yılında Şark Sigorta’da Nakliyat Hasar Departmanında başlamıştır. Allianz Sigorta A.Ş. Nakliyat ve Riziko Kontrol Departmanlarında Nakliyat Risk Mühendisi olarak devam etmiştir.

2020 yılında emekli olmuş ve sonrasında Deniz Sigorta Eksperlik ve Risk Değerleme Hizmetleri şirketini kurarak çalışma hayatına devam etmektedir.Aynı zamanda hobi ve sosyal sorumluluk olarak Yelken Hakemliği, denizcilikle ilgili Dak-Sar, Küdenfor, Klasik Tekneler, Turmepa gibi kurumlara da üyeliği bulunmaktadır.

 

'Oğuz BINAROĞLU' Yaklaşan Eğitimleri

Ağustos 2024
01 Ağustos 09:30
02 Ağustos 12:00

Eğitmen:
Oğuz BINAROĞLU

Eğitimin içeriği tamamen örnekler üzerinden giderek uygulamaya dönük olarak tekne sigortaları ile ilgili poliçeleşme öncesinde teknelerde alınması gereken önlemlerin belirlenerek, yaşanılması olası hasarların önünü geçilmesi ve alınmayan önlemlere istinaden örnek yaşanılmış hasarlara değinilmesi hedeflenmektedir.

Detaylı Bilgi

Platformunuzu seçin ve Paylaşın!